A-laget i nye drakter

Klar for årets første hjemmekamp Tekst/foto: Alfred Aase

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:

M 5 div avd 04 2019
# Lag K D P
1 Djerv 1919 2 24 97 64
2 Avaldsnes 24 49 58
3 Haugar 24 23 50
4 Ølen 24 12 37
5 Etne 24 6 37
6 Nord 24 -5 34
7 Vedavåg Karmøy 24 12 33
8 Stegaberg 24 -9 32
9 Rubbestadnes 24 -38 26
10 Skudenes 24 -29 23
11 Vats 94 /Skjoldar 24 -26 22
12 Hemmingstad 24 -24 20
13 Sauda 24 -68 5
14 Kopervik 2 0 0 0
Siste synk: 07:46

09.11 14:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Sauda 1 - 1  
05.11 20:00 Skudenes Kunstgress B  
Skudenes - Nord 5 - 4  
31.10 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Stegaberg 6 - 3  
25.10 19:00 Skjold Stadion 1 B  
Vats 94 /Skjoldar - Nord 1 - 3  
19.10 14:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Kopervik 2 -  
09.11 14:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Sauda 1 - 1  
05.11 20:00 Skudenes Kunstgress B  
Skudenes - Nord 5 - 4  
31.10 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Stegaberg 6 - 3  
25.10 19:00 Skjold Stadion 1 B  
Vats 94 /Skjoldar - Nord 1 - 3  
19.10 14:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Kopervik 2 -  
12.10 14:00 Avaldsnes 1 B  
Avaldsnes - Nord 6 - 2  
07.10 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Djerv 1919 2 2 - 8  
02.10 19:00 Sauda stadion KG B  
Sauda - Nord 0 - 1  
27.09 19:30 Etne Kunstgressbane B  
Etne - Nord 6 - 4  
19.09 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord A-Lag - Haugar #1 1 - 2  
13.09 19:30 Gymnasbane 5 B  
Hemmingstad - Nord 0 - 1  
05.09 19:00 Nord nye kunstgras H  
Nord A-Lag - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
05.09 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Vedavåg Karmøy 0 - 4  
31.08 14:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Ølen 2 - 3  
22.08 19:00 Rubbestadneset kunstgras B  
Rubbestadnes - Nord 0 - 2  
01.07 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Skudenes 2 - 0  
27.06 19:00 Frakkagjerd gress B  
Stegaberg - Nord 1 - 4  
22.06 14:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Vats 94 /Skjoldar 3 - 1  
13.06 20:00 Åsebøen Kunstgras B  
Kopervik 2 - Nord -  
06.06 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Avaldsnes 1 - 2  
27.05 20:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 2 - Nord 7 - 1  
16.05 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Etne 3 - 1  
10.05 19:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Nord A-Lag 3 - 0  
06.05 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Hemmingstad 2 - 0  
25.04 19:00 Storhall Karmøy B  
Vedavåg Karmøy - Nord 3 - 2  
25.04 19:00 Storhall Karmøy B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Nord A-Lag -  
11.04 19:00 SR-Bank Stadion Ølen B  
Ølen - Nord 2 - 1  
04.04 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Rubbestadnes 6 - 0  
17.03 09:30 Storhall Karmøy H  
Nord A-Lag - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift