Nord

Tabell og Kampoversikt for M 5 div avd 04 2019
M 5 div avd 04 2019
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Djerv 1919 2 12 10 1 1 55-21 34 31 6 5 0 1 28-11 6 5 1 0 27-10
2 Avaldsnes 13 10 0 3 50-18 32 30 5 5 0 3 30-13 8 5 0 0 20-5
3 Ølen 12 8 2 2 36-14 22 26 6 6 0 0 24-4 6 2 2 2 12-10
4 Etne 13 7 3 3 33-24 9 24 6 5 1 1 21-10 7 2 2 2 12-14
5 Haugar 12 8 0 4 26-17 9 24 6 5 0 1 17-8 6 3 0 3 9-9
6 Nord 11 6 0 5 25-20 5 18 5 5 0 1 17-4 6 1 0 4 8-16
7 Stegaberg 12 5 1 6 26-33 -7 16 6 3 1 2 16-19 6 2 0 4 10-14
8 Vats 94 /Skjoldar 12 4 2 6 15-27 -12 14 8 2 1 1 6-8 4 2 1 5 9-19
9 Vedavåg Karmøy 12 3 2 7 20-26 -6 11 5 3 1 3 17-15 7 0 1 4 3-11
10 Rubbestadnes 12 3 2 7 14-38 -24 11 7 3 1 1 8-6 5 0 1 6 6-32
11 Hemmingstad 12 4 1 7 22-32 -10 9 5 3 1 3 12-12 7 1 0 4 10-20
12 Skudenes 12 2 1 9 15-38 -23 7 7 1 1 3 8-15 5 1 0 6 7-23
13 Sauda 11 0 1 10 10-39 -29 1 6 0 1 4 5-13 5 0 0 6 5-26
14 Kopervik 2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 05:18
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
04.04 19:00 1 Nord Rubbestadnes Nord nye kunstgras 6-0 11120504006
11.04 19:00 2 Rubbestadnes Vedavåg Karmøy Rubbestadneset kunstgras 2-0 11120504008
26.04 19:30 3 Hemmingstad Rubbestadnes Gymnasbane 5 4-1 11120504019
06.05 19:00 4 Rubbestadnes Haugar Rubbestadneset kunstgras 0-2 11120504023
10.05 19:00 5 Etne Rubbestadnes Etne stadion 3-1 11120504031
20.05 19:00 6 Rubbestadnes Djerv 1919 2 Rubbestadneset kunstgras 2-2 11120504038
22.05 19:00 12 Rubbestadnes Sauda Rubbestadneset kunstgras 2-1 11120504083
28.05 19:00 7 Avaldsnes Rubbestadnes Avaldsnes 1 7-0 11120504043
14.06 19:00 9 Vats 94 /Skjoldar Rubbestadnes Skjold Stadion 1 1-1 11120504061
20.06 19:00 10 Rubbestadnes Stegaberg Rubbestadneset kunstgras 2-1 11120504068
27.06 20:00 11 Skudenes Rubbestadnes Skudenes Kunstgress 5-2 11120504073
15.08 19:00 13 Ølen Rubbestadnes SR-Bank Stadion Ølen 6-1 11120504091
22.08 19:00 14 Rubbestadnes Nord Rubbestadneset kunstgras - 11120504097
29.08 19:00 15 Vedavåg Karmøy Rubbestadnes Storhall Karmøy - 11120504099
05.09 19:00 16 Rubbestadnes Hemmingstad Rubbestadneset kunstgras - 11120504110
13.09 19:00 17 Haugar Rubbestadnes Sakkestad kunstgress - 11120504114
19.09 19:00 18 Rubbestadnes Etne Rubbestadneset kunstgras - 11120504122
30.09 19:00 19 Djerv 1919 2 Rubbestadnes Djervbanen - 11120504129
03.10 19:00 20 Rubbestadnes Avaldsnes Rubbestadneset kunstgras - 11120504134
17.10 19:00 22 Rubbestadnes Vats 94 /Skjoldar Rubbestadneset kunstgras - 11120504152
24.10 19:00 23 Stegaberg Rubbestadnes Frakkagjerd Kunstgress - 11120504159
31.10 19:00 24 Rubbestadnes Skudenes Rubbestadneset kunstgras - 11120504164
05.11 19:00 25 Sauda Rubbestadnes Sauda stadion KG - 11120504174
09.11 14:00 26 Rubbestadnes Ølen Rubbestadneset kunstgras - 11120504182

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift